بیمه سرچ

دسترسی راحت به خدمات بیمه ای

بیمه نوین

لیست نمایندگان بیمه نوین

از این بخش از بیمه سرچ می توانید لیست نمایندگان بیمه نوین در کل کشور را مشاهده کرده و جهت دریافت خدمات به آنها مراجعه کنید.

مشاهده لیست

در مورد بیمه نوین بیشتر بدانید

معرفی بیمه مهندسی و انرژی بیمه نوین :

بیمه‌های مهندسی و انرژی راه‌کاری است برای واگذاری ریسک و زمینه‌ساز آرامش و امنیت خاطر برای سرمایه‌گذاری به‌ویژه در بخش ساخت و اجرای طرح‌های عمرانی و زیربنایی و پروژه­‌های انرژی (نفت، گاز و پتروشیمی) و همچنین به هنگام بهره‌برداری از

پروژه‌هایی که دوره ساخت آن‌ها به پایان رسیده است. بیمه­‌نامه‌های مهندسی و انرژی متناسب با ساختار و چگونگی فعالیت‌های مهندسی طراحی شده و از استاندارد شناخته شده جهانی برخوردار است.
بیمه‌های مهندسی و انرژی را می‌توان در دو گروه دسته بندی کرد؛

گروه اول: بیمه‌نامه‌هایی‌ که طرح‌های عمرانی و صنعتی و کشاورزی و زیربنایی به‌ویژه طرح‌‌های نفت، گاز و پتروشیمی در هنگام ساخت و نصب و اجرای کار را دربر گرفته و تحت پوشش تمام‌خطر قرار می‌دهد. مدت این گروه از بیمه‌های مهندسی و انرژی بستگی به ویژگی سرمایه و بزرگی طرح و برنامه زمان‌بندی اجرایی بستگی دارد که معمولاً چند سال به درازا می‌کشد. این بیمه­‌نامه پروژه را از زمان تجهیز کارگاه، تا تحویل موقت کار و به دنبال آن در دوره راه اندازی و نگهداری تحت پوشش قرار می‌دهد.

گروه دوم: بیمه­‌نامه‌هایی را در بر می­‌گیرد که برای بهره‌­برداری از کارخانه­، پل، راه­، مترو، پالایشگاه، نیروگاه، سد، فرودگاه، سازه­‌هایی مهندسی، ماشین­‌آلات و تجهیزات راه‌سازی، ساختمانی، کشاورزی و دیگر ماشین­‌ها و تجهیزات پیمانکاران، شکست ماشین­‌آلات، رایانه و تجهیزات الکترونیکی و… طراحی شده‌اند. مدت این بیمه­‌نامه­‌ها سالانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *