بیمه سرچ

دسترسی راحت به خدمات بیمه ای

بیمه سینا

لیست نمایندگان بیمه سینا

از این بخش از بیمه سرچ می توانید فهرست نمایندگان بیمه سینا در کل کشور را مشاهده کنید.

مشاهده لیست

در مورد بیمه سینا بیشتر بدانید

معرفی بیمه حوادث انفرادی بیمه سینا :
بیمه ‌نامه حوادث انفرادی بیمه‌شده را در برابر حوادث شغلی و غیر شغلی، در طول 24 ساعت شبانه روز و برای مدت یکسال شمسی تحت پوشش قرار می‌دهد .مبنای محاسبه حق بیمه این نوع بیمه نامه طبقه شغلی بیمه شده می باشد.
پوشش های اصلی بیمه نامه
پوشش فوت ناشی از حادثه
پوشش نفص عضو و از کار افتادگی دائم ناشی از حادثه(کلی یا جزئی )
پوشش فرعی
پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه
پوشش فوت
اگر بیمه شده در اثر وقوع حادثه‌ای که تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی است فوت نماید ، سرمایه فوت به استفاده کنندگان بیمه نامه پرداخت می شود.
پوشش نقص عضو و از کار افتادگی
از پوشش های اصلی بیمه حوادث انفرادی نقص عضو یا از کار افتادگی کلی یا جزئی است. در صورتی که به علت بروز حوادثی که تحت پوشش بیمه‌نامه حوادث انفرادی است اتفاقی برای بیمه شده بیفتد که منجر به نقص عضو دائم (کلی یا جزئی) وی شود، طبق بیمه‌نامه سرمایه نقص عضو به بیمه‌گذار پرداخت می شود.
پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه
یکی از پوشش های فرعی بیمه حوادث انفرادی پوشش هزینه‌های درمانی و پزشکی بیمه‌شده تا میزان معین ‌شده در بیمه‌نامه است. درصورتی‌که بیمه‌گذار این پوشش فرعی را خریداری کند، در صورت وقوع حادثه، بیمه حوادث انفرادی تا میزان مشخص هزینه‌های پزشکی بیمه شده را پرداخت می نماید. میزان مشخص شده هزینه‌های پزشکی معادل ۱۰ درصد سرمایه فوت می‌باشد.
بیمه حوادث گروهی :
موضوع بیمه نامه عبارت است از پوشش فوت ، نقص عضو و از کارافتادگی و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه ، که بیمه گذاران حقوقی می توانند با پرداخت حق بیمه اندک، کارکنان خود را در قبال خطرات ناشی از حادثه تحت پوشش قرار دهند. مبنای تعیین حق بیمه این بیمه نامه میانگین سنی و طبقه شغلی بیمه شدگان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *