بیمه سرچ

دسترسی راحت به خدمات بیمه ای

mihaninsurance

لیست شعب پرداخت خسارت بیمه میهن

می توانید از بخش زیر شعب پرداخت خسارت بیمه میهن در کل کشور را مشاهده کرده و جهت دریافت خدمات مراجعه نمایید.

مشاهده لیست

در مورد بیمه میهن بیشتر بدانید

معرفی محصول بیمه آتش سوزی بیمه میهن : بیمه های آتش سوزی یکی از قدیمی ترین رشته های بیمه نامه های اموال می باشد. خطرات اصلی تحت پوشش در این بیمه نامه آتش سوزی، صاعقه و انفجار است. خطرات زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، ترکیدگی لوله های آب، ضایعات ناشی از ذوب برف و آب باران، ریزش سقف ناشی از سنگینی برف، طوفان و گردباد ، رانش زمین و … به عنوان خطرات اضافی قابل ارائه می باشد.
انواع بیمه نامه های ذیل در این رشته ارائه می گردد:
1-بیمه آتش سوزی منازل مسکونی: شامل ساختمان- اثاثیه- تاسیسات و مشاعات. بیمه گزار می تواند علاوه بر خطرات مذکور ، ریزش چاه ، مسئولیت مالی در قبال همسایگان و سرقت با شکست حرز اثاثه خود را نیز تحت پوشش قرار دهد.
2- طرح جامع خانوار (ویژه منازل مسکونی) :
در این نوع بیمه‌نامه در 5 طرح ارائه شده ، تامین خسارت و جبران زیان‌های مالی ناشی از خطرات آتش‌سوزی، صاعقه ، انفجار، زلزله و آتشفشان ،سیل و طغیان آب ، طوفان ، تندباد و گردباد ، هزینه پاکسازی محل ، مسئولیت مالی بیمه‌گزار در برابر همسایگان مجاور ناشی از آتش‌سوزی و انفجار در محل مورد بیمه ، هزینه پزشکی اشخاص ساکن در محل مورد بیمه ، هزینه اجاره اسکان موقت بیمه‌ گزار و اعضای خانوانواده وی ، هزینه پاکسازی محل مورد بیمه پس از وقوع خطرات و همچنین خسارت احتمالی وارد به یک دستگاه خودرو بیمه گذار مستقر در پارکینگ محل مورد بیمه ناشی از تسری آتش بر عهده بیمه گر می باشد.
3-بیمه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی: نظیر ادارات ، بیمارستان ها، سازمان ها، مراکز تجاری ، فرهنگی ، آموزشی ، اقامتی ، تفریحی ، فروشگاه ها و … . در این نوع بیمه نامه بیمه گزار جهت حفظ اموال خود علاوه بر خطرات مذکور می تواند علاوه بر پوششهای معرفی شده ، شکست شیشه، آشوب ، بلوا و همچنین سرقت با شکست حرز اموال و موجودی خود را نیز اخذ نماید.
4 – بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی: شامل همه کارخانه ها و کارگاه های فعال درامر تولید می گردد. با توجه به ماهیت فعالیت واحدهای صنعتی علاوه بر خطرات یاد شده به بیمه گزار توصیه می گردد پوشش های انفجار و دفرمه شدن ظروف تحت فشار، ریزش مواد مذاب ، وقفه در تولید و فعالیت ، برداشت ضایعات در زمان خسارت از محل مورد بیمه را نیز خریداری نماید.
5- بیمه نامه های تمام خطر اموال : مربوط به پروژه های بزرگ با سرمایه و ریسک بالا می باشد که از اموال بیمه گذار و محل مورد بیمه در قبال کلیه خسارت های وارده حمایت و حفاظت می کند (با توجه به شرایط بیمه نامه و استثناهای مطابق آیین نامه های بیمه مرکزی).
6 – بیمه آتش سوزی انبارهای عمومی و اختصاصی صاحبان کالا نظیر انبارهای حاشیه شهرهای بزرگ ، انبارهای گمرک و انبارهای اختصاصی نگهداری کالا ( با الزام ثبت کد پستی در سامانه جامع انبارها).
7 – بیمه آتش سوزی مرهونات بانکی شامل افراد یا شرکت هایی می شود که ملک و دارایی خود را برای دریافت تسهیلات از بانک ها و یا موسسات مالی به عنوان وثیقه در رهن بانک قرار می دهند که می توانند بیمه نامه متناسب را خریداری نمایند.
خطرات‌ تحت‌ پوشش‌ در بیمه‌نامه‌ آتش‌ سوزی‌‌ :
– خسارات‌ مستقیم‌ ناشی‌ ازخطرات تحت پوشش .
– خسارات‌ و هزینه‌های‌ ناشی‌ از اقدامات‌ لازم‌ که‌ به‌ منظور جلوگیری‌ از توسعه‌ خسارت صورت می گیرد.
– خسارات‌ و هزینه‌ ناشی‌ از نقل‌ مکان‌ ضروری‌ مورد بیمه‌ به‌ منظور نجات‌ آن از خطرات‌ بیمه‌ شده‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *